Moda i uroda / Związki i SEX / pogotowie erotyczne / Orgazm sutkowy

Orgazm sutkowy

Orgazm sutkowy

Orgazm sutkowy: Znacie kawał o Adamie i Ewie, którzy zostali podzieleni przez Boga róznymi ?zdolnościami?? Bóg pyta Adama i Ewę: ?Mam dla Was 2 zdolności. Wybierzcie po jednej dla każdego. Które z Was chce sikać na stojąco?? Na to Adam ucieszony: ?

Ja, ja. Będę mógł pisać swoje imię na murach i będzie mi dużo łatwiej niż kobiecie!? Bóg rzekł:? Dobrze, niech będzie. Adamie będziesz sikal na stojąco, za to Ewa będzie miała wielokrotne orgazmy?? No i dzieki pazerności mężczyzny dostałyśmy możliwość osiągania kilkukrotnerj rozkoszy ;) Jak wiecie istnieje wiele typów kobiecych orgazmów jednak dzisiaj zajmiemy się orgazmem sutkowym.

W dawnych czasach był on bardzo popularny. Kiedyś seks był tematem tabu a kobiety bały się penetracji. Z kolei techniki peetingu były bardziej rozwinięte niż dziś.

Orgazm sutkowy powstaje w wyniku pobudzania sutków i ich brodawek. Mimo, iż jest łatwy do osiągniecia niewiele kobiet go przeżyło. Orgazm sutkowy wywołać może bardzo rozbudowana gra wstępna poszerzona o pieszczenie sutków.

Jest to dobra wiadomość dla Panów, którzy uwielbiają dotykać kobiece piersi. Teraz mogą połączyć przyjemne z jeszcze przyjemniejszym. Najlepszym momentem na pieszczenie piersi jest czas tuż przed menstruacją lub okres, kiedy kobieta karmi piersią dziecko. Jej sutki są wtedy najbardziej wrażliwe, przez co osągniecie orgazmu sutkowego staje sę 3 razy bardziej łatwiejsze. Orgazmowi sutkowemu towarzyszą silne skurcze macicy i pochwy. Zdarza się, że kobiety doświadczają go podczas karmienia swojego dziecka, które ssie wrażliwe brodawki.

Aby osiągnąc orgazm sutkowy należy poświecić na to trochę czasu i energi. Sutki można ssać, przygryzać,całować czy dotykać. Warto pomyśleć również na urządzeniem pomocniczym typu mały wibrator lub urządzenie drgające.

Istnieje opinia, iż orgazm sutkowy jest słabszy niż łechta czkowy, jednak połączenie obu daje nieziemską przyjemność. A Wy macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Pochwalcie się?




Powrót na strone główną moda i uroda
 


Tagi: , , , , , , ,

Inne artykuły w tej kategorii:

Poprzedni: Kompleksy zabijają życie seksualne

Następny: Bądź ostrożna podczas seksu

Komentarze (1) do Co mężczyźni najbardziej lubią w łóżku?

  1. 2012-04-22 15:38:44#642cytuj

    seventy.77Niestety jesteśmy narodem zbyt iwnleym by przeżywać piękno jakie nas otacza w sypialni!!!Mamy czas na leżenie przed telewizorem godzinami ale na sprawianie sobie przyjemności raczej nie znajdujemy czasu dlaczego!? Przecież sex jest cudowną sferą intymności ktf3ra w szczegf3lny sposf3b łączy dwoje ludzi. Starając się, dajemy sobie poczucie spełnienia i tęsknoty, chcemy więcej i więcej ,chcemy doświadczać,smakować i czuć, nasze pracujące zmysły, prowadzące do niesamowitej rozkoszy. Do tego potrzeba tylko chęci!!! W swoim życiu, spotkałam, tylko jednego mężczyznę, ktf3remu się chciało zadbać o kobietę. Mankament polegał na tym, że nie był gotowy jeszcze na związek i niestety nie jesteśmy razem choć lgnął do mnie bardzo. Od kilku lat jesteśmy w kontakcie telefonicznym i on bardzo chce być ze mną ale ja mam opory i nie spotkałam się jeszcze z nim bo nie chcę by był to związek czysto seksualny nie wiem czy mogę mu ufać i czy nie jest to tylko tęsknota do naszych przeżyć Po nim, nie miąłam już nikogo. To z nim było mi tak cudownie że na samą myśl robi się gorąco!!! Jestem pewna że nie było by tylu rozstań poświęcając sobie czas z przyjemnością i z chęcią a nie z musu Powinniśmy wzajemnie dbać o swoją seksualność ,o przyjemność, przyznam szczerze że bardzo podniecająco działa widok partnera podnieconego do granic możliwości i wtedy jest pięknie

Dodaj komentarz do


Zamknij Tagi